top of page
     Самопливне обладнання або зернопроводів використовується на підприємствах зернової і перероблюючої промисловості для переміщення сипучих продуктів.
Обладнання включає в себе:

• самопливні труби квадратного та круглого розрізу. Труби виготовляються з маркованої сталі і закріплюються між собою фланцями.Самопливні труби виготовляються  довжиною  до 2 м., діаметр  розрізу самопливних труб може бути від 140 до 600 мм.

     • сектора і коліна, які використовуються  для створення необхідного кута повороту самопливу. Самопливне коліно призначене для варіювання самопливного обладнання в плані розміщення трубопроводу з метою мінімізації витрат і матеріалів на прокладання труб. Дані елементи виготовлені з сталі. Потрібний діаметр та кут нахилу, виробляється згідно замовлення, та може варіюватися в межах : діаметр-  140-500 мм.,кут нахилу –  від 9 до 54   (градусів) в залежності від діаметру.

     • вводи симетричні, одинарні та подвійні служать для об'єднання двох колін трубопроводу в одну потокову лінію. Даний елемент виготовляється зі зносостійкої сталі, що запобігає швидку корозію внутрішньої поверхні.

Фланці використовуються для монтажу трубопроводу, причому тех. характеристики їх дозволяють виробляти монтаж в умовах надмірної вологості, граничних допустимих температур і т. д.

      Схема системи самопливі конфігурується під конкретний проект за рахунок набору труб (самопливів) круглого або квадратного перетину, вводів,секторів, колін.Транспортна система з'єднується даними вузловими елементами і максимально коректно працює на розміщення сумішей.

 

      Переваги нашого самопливного обладнання:

   Універсальність  конструкції дозволяє швидко та якісно виконати монтаж.

  Використання оцинкованого або зносостійкого металу. 

  Футеровки обладнання поліуретаном, дає можливість подовжити термін використання та зменшення зносу металу.

  Надійність конструкції самопливного обладнання.

 

bottom of page